הנך נמצא כאן:

תקליטנים

עוד על תקליטנים:

- תקליטנים בדרום (6)
- תקליטנים בירושלים (3)
- תקליטנים במרכז (62)
- תקליטנים בצפון (21)
- תקליטנים בשפלה (22)
- תקליטנים בשרון (13)

חתונה בלי תקליטנים היא לא חתונה!! אם ברצונכם לשמח את האורחים, להגביר את הקצב ולהבטיח לעצמכם אירוע משמח במיוחד, אנו ממליצים לכם לא לוותר ולבחור תקליטנים מנצחים לחתונה הבאה שלכם.

אם אינכם מתמצאים בתחום עסקי המוסיקה לאירועים, במדריך הבא תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם כדי לבחור תקליטנים מתאימים לאירועים.

אילו סוגים של תקליטנים יש?

אם הנכם זוג המתעתד להתחתן בתקופה הקרובה, או אם הנכם הורים גאים הממתינים לחגיגות בר המצווה של בנכם, וודאי חשבתם על המשימה הקשה העומדת בפניכם הכרוכה בבחירת תקליטן לאירוע. ובכן, במיוחד למענכם איגדנו את הכללים הבאים אשר ינחו אתכם לאורך התהליך ויסייעו לכם לאתר תקליטנים איכותיים לאירוע שלכם.

  • בחירת תקליטנים - למען בחירת תקליטן לחתונה מבין ים של תקליטנים אנו ממליצים לכם לבחון את התקליטן הנבחר בהתאם לקריטריונים כגון: וותק, ניסיון, התמחות, סגנונות מוזיקה וכמובן המלצות.

מהי עלות ההשכרה של שירותי מוסיקה לאירועים?

עלות ההשכרה של תקליטנים לאירועים עשויה להשתנות מאירוע לאירוע, כאשר הפרמטרים העיקריים העשויים להשפיע על המחיר הם הבאים:

  • מועד החתונה - נתונים כגון: יום החתונה (ראשון או חמישי), החודש בו תיערך החתונה (חודשי החורף או חודשי הקיץ) פרמטרים אלו עשויים להשפיע על מחיר ההשכרה של שירותי תקליטנים, מפאת העובדה כי ישנם מועדים וחודשים מבוקשים יותר בקרב זוגות דבר המשפיע על עקומת המחירים.

באופן כללי מחירי תקליטנים עשויים לנוע בטווח המחירים הבא:

השכרה של תקליטנים לאירועים מסוג בר מצווה או בת מצווה נעה בין 1,500 ₪ ל – 3,000 ₪ והשכרת תקליטנים לחתונה נעה בין 3,000 ₪ ל – 5,000 ש"ח.

לסיכומו של דבר אנו ממליצים לכם להשכיר תקליטנים בעלי רקורד מרשים וניסיון של שנים בתחום ולהבטיח לעצמכם אירוע של פעם בחיים.

שתף תוכן זה עם חבריך!