הנך נמצא כאן:

עיצוב פינות ישיבה

מעצבי אירועים רבים מקנים חשיבות רבה למלאכת עיצוב פינות ישיבה. אנשים רבים מעוניינים לייצר חוויית אירוח יוצאת דופן באירוע הפרטי שלהם, כחלק מאפקט ההפתעה ולכן משקיעים נתח גדול מתקציב האירוע לטובת שכירת שירותי עיצוב פינות ישיבה מקצועי. במאמר הבא, נעניק טיפים ומידע בנוגע למלאכת עיצוב פינות הישיבה.

כיום ניתן לראות סגנונות עיצוב שונים ומגוונים של פינות ישיבה:

  • פינות ישיבה בסגנון מרוקני – מדובר בסגנון שהפך לטרנד החם בתחום עיצוב פינות הישיבה, המשלב בין כורסאות וספות עם ריפוד בד פרחוני המשלב צבעי זהב, אדום, כתום, ורוד, ירוק וסגול ובין מגוון אביזרים מרוקניים ייחודיים כגון: כריות סוכרייה מעוטרות, שולחנות זהב, כלי כסף וזהב מפוארים ועוד.
  • פינות ישיבה בסגנון יפני – מדובר בסגנון עיצוב מינימליסטי וקר של ריהוט זוויתי של ספות ישיבה, שולחנות וכיסאות, המשלבים בין חומרים שונים, כגון: עץ וזכוכית בצבעי לבן, אדום ושחור תוך שילוב של פרחי סחלב ואביזרים מעולם הפאנג שוואי והאירוח היפני כגון: קומקומי תה, וואזות צרות וארוכות, מטריות יפניות ועוד.
  • פינות ישיבה בסגנון ברוקי – עיצוב פינות ישיבה בסגנון ברוקי, מבטיח לכם רוב פאר והדר. מדובר בריהוט צעקני, מפואר ודרמטי, הכולל: כורסאות לואי ה – 17 עם ריפודים כבדים, שנדלירים, פמוטים גבוהים וגדולים, בדי סאטן, שרשראות קריסטל ופנינים, בדומה לעיצוב של ארמונות מלוכה.
  • פינות ישיבה בסגנון שאנטי – זהו סגנון עיצובי, נינוח ופשוט, העושה שימוש במגוון רחב של פופים, כריות ענק ומשטחי רביצה בצבעים עזים, בדי כותנה מתנופפים, מחצלות ומתקני נרגילות.
  • פינות ישיבה בסגנון מודרני – עיצוב פינות ישיבה בסגנון מודרני הוא עיצוב העושה שימוש בריהוט מינימליסטי של כיסאות בר, כורסאות שזלונג והדומים גדולים המתפקדים כשולחן, תוך שילוב של בדים אווריריים וקלים.

על תפקיד מעצב האירועים

מעצב אירועים הוא מעצב שתפקידו לייצר ולבנות את האווירה הרצויה באירוע, באמצעות: בדים, רהיטים, צבעים דומיננטיים, אביזרים דקורטיביים וקישוטים, נרות אווירה, שולחנות וכיסאות. כאשר באופן כללי, הוא אמון על עיצוב האלמנטים הבאים באירוע: עיצוב חופה, עיצוב פינות ישיבה, עיצוב עמדות אוכל, עיצוב רחבת הריקודים, עיצוב מרכזי שולחן ועיצוב השירותים.

איך לבחור את מעצב האירועים המושלם לחתונתכם?

עם השנים הפך תחום עיצוב אירועים לחלק מהותי ובלתי נפרד מן ההכנות לחתונה. כשחושבים על חתונה, הדבר הראשון שעולה לנו לראש הוא עניין האווירה ועיצוב המקום. זוגות רבים מכירים בחשיבות שיש לבחירת מעצב האירועים ומתלבטים רבות באשר לסגנון העיצוב השלט באירוע ובאשר למעצב האירוע.

כדי לבחור את המעצב המושלם לאירוע שלכם, עליכם לוודא את הפרמטרים הבאים:

  • תחילה, אנו ממליצים לכם לבחון את תיק העבודות של המעצב ולראות אילו פרויקטים של עיצוב הוא עשה ועל פי תיק העבודות להתרשם מהניסיון, המוניטין והיצירתיות של המעצב בתחום עיצוב האירועים, עיצוב חופות ועיצוב פינות ישיבה.
  • שנית, כדאי לפנות ללקוחות המעצב, לשוחח עמם ולהתרשם לגבי מקצועיותו, רמת שביעות הרצון ורמת המחיר.
  • שלישית, עליכם לקבוע פגישת ייעוץ עם מעצב האירועים ולספר לו על הציפיות, הרעיונות ועל החזון העצובי שלכם.
  • רביעית, קבעו לוח זמנים וחתמו על חוזה המפרט את הצעת המחיר, פירוט חומרי העיצוב הנדרשים, הרעיון העצובי, מועד האירוע והשעה.

לסיכומו של עניין, אם ברצונכם להשכיר את שירותיו שלך מעצב אירועים למען עיצוב פינות ישיבה, מלאו אחר הטיפים שצוינו במאמר זה.

שתף תוכן זה עם חבריך!