הנך נמצא כאן:

הפקת חתונות

הכוחות הנפשיים, המתח והלחצים הנלווים לארגון ולתכנון החתונה הינם רבים, בדיוק לשם כך קמו חברות המתמחות במלאכת הפקת חתונות המציעות לזוגות המעוניינים להתחתן לדאוג לכל הפרמטרים הכרוכים בהליך הפקת חתונות. הפקת חתונות הפכה למקצוע של ממש, זאת לאור הצורך של זוגות צעירים להתחתן וליהנות מיומם המאושר ללא כל דאגות מיותרות הקשורות בתכנון ותיאום לוח הזמנים של הספקים השונים באירוע לרבות: הדי.ג'י, הלוקיישן, הקייטרינג, עיצוב האולם, הזיקוקים ושאר קשקושים. במאמר הבא, נפרט אודות הליך הפקת חתונות ונעניק טיפים בנושא הפקות אירועים ייחודיים עבור הזוגות המאושרים.

אם הנכם עומדים בפני המסע המרגש של טקס החופה והקידושין וודאי חלפה במוחכם המחשבה על שכירת שירותי הפקה לחתונה מתוך מטרה להוריד את כל הלחץ והמתחים המיותרים הנלווים לארגון החתונה. ובכן, עשיתם בחוכמה, אולם עכשיו אתם וודאי תוהים כיצד תבחרו נכונה את חברת ההפקות. ובכן הסכיתו ושמעו ואולי טובה תצמח מכאן!

בחירה בחברת הפקה מתאימה

אם החלטתם להעביר את המושכות למקצוענים, הצעד החשוב ביותר הוא לדעת כיצד לבחור את חברת ההפקות הנכונה למשימה. אנו ממליצים לכם לבחור בחברת הפקת חתונות בעלת מוניטין, ניסון וותק של שנים בתחום, כמו כן בקשו לעיין בתיק העבודות של חברת ההפקות ולראות מכתבי המלצה של זוגות שהתחתנו בחברה (עדיף תמיד לקבל המלצה ממכרים, חברים או קולגות שהתחתנו אצל חברת ההפקות, בקשו הצעת מחיר הגיונית וודאו כי ניתן לערוך עם חברת הפקות אירועים וחתונות חוזה המחייב את שני הצדדים לעסקה. ככל שמגוון הספקים, הלוקיישנים, העיצובים, הרעיונות, אנשי הבידור והמוסיקה, הקייטרינג ואנשי הפירוטכניקה העובדים יחד עם חברת ההפקות הינם רבים יותר, איכותיים ואקסקלוסיביים יותר כך הדבר מעיד על רצינותה ומקצועיותה של חברת ההפקות.

קונספט האירוע

כלות הסכיתו ושמעו (החתנים יסלחו לי...) אם אתן לא רוצות לפרוץ בבכי ובצעקות ביום חתונתכם על כך שמרכזי השולחן לא תואמים לצבע הסרט בראשכם, טוב תעשנה אם תקבעו פגישה ראשונית עם חברת הפקת חתונות למען תיאום ציפיות, חלומות, מאוויים, בקשות, דרישות, צרכים ורצונות אחרים שיש ברצונכם להגשים ביום חתונתכם (כרכרת סוסים מדלעת ושאר מיני פנטזיות בסגנון דיסני). פגישה שכזו תציף את כל הרעיונות, החלומות והרצונות שברצונכם לממש ותסייע להגדרת קונספט האירוע, סגנון האירוע ונספחיו (לרבות: לוקיישן, אוכל, מוסיקה ועוד).

לכן אל תחפפו, עשו לכם רשימה ארוכה עם כל הרצונות והחלומות והגישו זאת למארגני החתונה. כך תחסכו לעצמכם עצבים מיותרים, עלבונות ומתחים ביומכם המאושר.

בחירת הספקים

עסק החתונות הוא תחום פרוץ, שכל בעל מקצוע וספק יכול לעשות את העולה על רוחו. יחד עם זאת, בשנים האחרונות אנו עדים לתקדימים משפטיים בנושא המוכיחים כי חתונה היא עסק לכל דבר ועניין ולכן אנו ממליצים לכם בכל לשון של בקשה, עשו עם עצמכם חסד קטן והקפידו לערוך חוזה עם כל בעל מקצוע וספק שאמור לעבוד עמכם ביום החתונה. כמו כן, הקפידו לבחור בספקים איכותיים ואמינים, שיודעים לתת שירות ובמיוחד אנשים שצברו ניסיון רב בתחום הפקת חתונות.

אל תשכחו כי הפקת חתונות כמו הפקת ימי כיף כרוכה בארגונים, תכנונים וקביעה של לוח זמנים עבור כלל הספקים העובדים ביום החתונה, לרבות: חברת הקייטרינג, האולם, מנחה הערב, מיצגים ומופעי בידור, די.ג'י, עיצוב האולם, זיקוקים ועוד. תוכלו למצוא בשוק מגוון מארגני חתונות שיעזרו לכם לצלוח את ההפקה בהצלחה, כדוגמת EasyWed.

אוכל, שתיה, גבר, אישה

שלא יאמרו לכם אחרת, אחד הדברים המהותיים בכל אירוע בין אם הוא חתונה ובין אם הוא בר מצווה הוא כאמור האוכל והאווירה. השקיעו את מירב התקציב של הפקת חתונות בקייטרינג איכותי, לבבי ושירותי שכן חתונות איכותיות קמות ונופלות על נושא הקייטרינג. טיפ נוסף הוא לאחד כוחות בין קונספט האירוע ובין כל הפרמטרים הנלווים. כלומר, אם בחרתם ברעיון של חתונת קונספט בסגנון מרוקני, וודאו כי סגנון האוכל, סגנון עיצוב האולם, השולחנות, פינות הישיבה, בר השתייה, המזנונים, השירותים, המוסיקה והאורחים יהיו תואמים לצו המרוקני. רק כך תוכלו לגבש את האווירה הרומנטית הייחודית הרצויה בחתונתכם.

לסיכום, אם גם אתם מתחתנים בקרוב ואין לכם את הכוחות הנפשיים הדרושים לארגון ולתכנון החתונה, כל שעליכם לעשות הוא לבחור חברת הפקת חתונות איכותית והשאר היסטוריה.

שתף תוכן זה עם חבריך!