הנך נמצא כאן:

גני אירועים

עוד על גני אירועים:

- גני אירועים בצפון (15)
- גני אירועים בשרון (4)
- גני אירועים במרכז (17)
- גני אירועים בירושלים (2)
- גני אירועים בשפלה (9)
- גני אירועים בדרום (6)

החלטתם להתחתן? מזל טוב, כעת הנכם ניצבים בפני המשימה הקשה של בחירת גני אירועים מתאימים לחגיגת יומכם המאושר. במדריך החתונות הבא, תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש לכם לבחירת גן אירועים המושלם עבורכם. אולם תחילה, ננסה להבין מהם היתרונות והחסרונות בקיום אירוע משפחתי במגוון גני אירועים בארץ.

ל תעשיית גני האירועים בארץ

תעשיית גני האירועים בארץ, היא אחת מן התעשיות המשגשגות בארץ, המגלגלת מיליונים מחגיגת אירועים משפחתיים, כדוגמת: בריתות, בר מצוות וחתונות או אירועים עסקיים. תעשייה זו שהתפתחה מאוד בשנות התשעים גרמה לגל של בניית גני אירועים באזור המרכז, השרון, הגליל והצפון וכמובן באזור הדרום.

גני האירועים מציעים חלל טבעי רחב ידיים ומעוצב, הנמצא תחת כיפת השמיים ומאפשר לערוך אירועים לאלפי מוזמנים. מרבית גני האירועים מספקים את כל השירותים הנלווים הדרושים לאירוע, לרבות: שירותי קייטרינג, מוסיקה, תאורה ועיצוב אולם ישנם גני אירועים המספקים את גן האירועים בלבד.

מהם היתרונות של גני אירועים?

היתרון העיקרי בניהול אירועים בגן אירועים טמון בשני פרמטרים עיקריים והם: האפשרות לנהל אירוע רומנטי בחיק הטבע, תחת כיפת השמיים וכן העובדה כי אין הגבלה במספר המקומות לאירוח, שכן מדובר במרחב פתוח. כמו כן, יש הטוענים כי אין שני ליופי, להוד ולהדר המאפיין את גני האירועים ברחבי הארץ.

מהם החסרונות של גני אירועים?

לצד היתרונות הברורים בעריכת אירועים בגני אירועים, ישנם גם מספר חסרונות לרבות העובדה כי לא ניתן לערוך אירוע בגן אירועים בכל עונות השנה, אלא רק בחודשי הקיץ, שכן אין קירוי הולם להתמודדות עם גשם ורוח. כמו כן, רוב גני האירועים בארץ ממוקמים באזורים מרוחקים עובדה העשויה להקשות על האורחים המבוגרים ועל משפחות שמרבית המוזמנים אינם ניידים או גרים באזורים מרוחקים ממקום האירוע (ובמקרה שכזה הם יעדיפו לוותר על התענוג ולהישאר בביתם). דבר נוסף העשוי להוות חיסרון הוא העובדה כי ישנם גני אירועים בלתי חוקיים בארץ, הפועלים ללא רישיון עובדה העשויה להחריב באחת את כל תוכניות הערב המשמח בחייכם ולגזול מכם את מיטב כספכם במידה וגן האירועים הנבחר יקבל צו הריסה ביום חתונתכם.

המדריך השלם לבחירת גני אירועים

אחרי ככלות הכול, החלטתם לערוך את חתונתכם בגן אירועים ועכשיו הנכם ניצבים בפני שאלת השאלות: בים של גני אירועים כיצד מוצאים את האחד המיועד? ובכן בדיוק לשם כך איגדנו למענכם מספר קריטריונים אשר יסייעו לכם לבחור את גן האירועים המושלם לאירוע שלכם.

  • מיקום גן אירועים – מיקומו של גן האירועים הוא פן מאוד חשוב בהחלטה על גן אירועים מתאים. מצד אחד אין כמו לקיים את האירוע בטבע באזור שומם, מרוחק ומיוחד אולם מצד שני, הדבר מקשה מאוד על האורחים ואף עלול להפחית את כמות המשתתפים באירוע. לכן בחרו במקום טוב באמצע והקפידו לארגן הסעה לאורחים מאזורים מרוחקים.
  • רישיון עסק – לעולם אל תסכימו לערוך את חתונתכם בגני אירועים בלתי חוקיים הפועלים ללא רישיון שכן אתם מסתכנים ולשווא, שכן קרו מקרים מעולם בו גן האירועים הנבחר שפעל ללא רישיון כחוק נסגר בערב החתונה ואתם כמובן לא רוצים את התיק הזה ביום המאושר בחייכם, נכון?. לכן דרשו מבעל גן האירועים שיציג בפניכם רישיון עסק ואף נסו לברר אם גן האירועים רשום במס הכנסה ואם קיימים צווי הריסה או עיקול המרחפים מעל לראשי בעלי הגן.
  • תיאום פגישה עם מנהל האירוע – אנו ממליצים לכם לקבוע פגישה עם מספר גני אירועים פוטנציאליים בכדי שתוכלו להתרשם ממבחר של גני אירועים, מחירים, עיצובים ושירותים נלווים ורק לאחר שיש בפניכם את כל המידע הנחוץ לכם תוכלו לעשות בחירה שקולה.
  • גודל – גני אירועים הם לרוב רחבי ידיים ומאפשרים אירוח של אורחים רבים, אולם גם ביניהם יש גנים של אירועים קטנים יותר. גודלו של גן האירועים אמור להיות תלוי במספר המוזמנים. זה יהיה חסר טעם והיגיון להזמין 200 איש לגן אירועים עצום המתאים לאירוח 1000 אורחים. השטח הגדול יפגע באווירה האינטימית המיוחדת כל כך לאירועים קטנים, והמחיר שתשלמו יהיה לרוב יקר הרבה יותר. לכן התאימו את שטח הגן למספר האורחים.
  • המלצות – בקשו לראות המלצות של זוגות שהתחתנו בגן האירועים הנבחר, או התייעצו עם חברים ומכרים ובקשו מהם המלצה על מקומות שבהם הם התחתנו.
  • מחיר – אנו ממליצים לכם לבחון מספר גני אירועים המציעים לכם הצעות מחיר זולות, בינוניות ויקרות, השוו בין כל השירותים הנלווים (קייטרינג, תאורה, די.ג'י ועיצוב) שאתם מקבלים בכל חבילה וחבילה ולבסוף בחרו בהצעת המחיר האטרקטיבית ביותר.
  • אסתטיקה – אין ספק שמראה גן האירועים הוא אחד מן הגורמים המכריעים בבחירת גני אירועים, שכן היופי והאסתטיקה הם חלק מן המרכיבים המכתיבים את הקצב והאווירה באירוע. לפיכך חשוב לבחור בגן אירועים בעל מראה אסתטי ואטרקטיבי.
  • ניקיון המטבח והשירותים – אחד מן הפרמטרים החשובים ביותר בעת בחירת גן אירועים הוא בחינת "מאחורי הקלעים" של האירוע הוא חלל המטבח והשירותים. שירותים לא מטופחים, צפופים ולא נקיים יעידו על רמת שירות ירודה באירוע. כמו כן, חשוב מאוד לבחון כיצד מתנהל הקייטרינג באירוע וכיצד נראה אזור המטבח, שכן קייטרינג המתנהל בסביבה לא נקייה, היגיינית ואסתטית תעיד על רמת האוכל הירודה הצפויה להיות באירוע שלכם. לפיכך, אנו ממליצים לכם לבחון היטב את שני האזורים הללו טרם בחירת גן האירועים.

לסיכום, אם ברצונכם לקיים חתונה בחלל הפתוח תחת כיפת השמיים ולנשום אוויר צח, גני אירועים הם המקום המושלם עבורכם.

שתף תוכן זה עם חבריך!