הנך נמצא כאן:

אירועי קייטרינג

אחד מן הגורמים המכריעים המשפיעים על הצלחתם של אירועים חברתיים הוא קייטרינג. קייטרינג איכותי ומקצועי תורם לא רק ליצירת אווירה חיובית באירוע, אלא מותיר חותם קולינארי וחוויית טעמים בלתי נשכחת, שתיחקק בזיכרונם של המוזמנים לנצח. אומנם, קייטרינג איכותי הוא שירות הכרוך בהשקעה כספית גדולה, אולם אין ספק כי מדובר באחד מן האלמנטים החשובים בהצלחת אירוע קייטרינג. לפיכך, מוטב להשקיע את מירב התקציב בשכירת שירותיה של חברת קייטרינג איכותית, מאשר להזמין חברת הסעדה זולה.

במרבית המקרים, אירועי קייטרינג מתחלקים למספר רבדים עיקריים:

  • אירועי קוקטייל - מדובר באירוע קייטרינג קליל, הדורש אוכל קל בסגנון טאפסים ומתאבנים, המכונה בג'רגון המקצועי "פינגר פוד", כדוגמת: סושי, טאפס ועוד.

אלמנט נוסף, העשוי להשפיע על הצלחת האירוע הוא בחירה נכונה של תפריט האוכל. זוגות רבים, אינם מתחשבים בטעמו של קהל המוזמנים, עובדה העשויה לגרום לעוגמת נפש למוזמנים, כדוגמת: קהל דתי הנאלץ לאכול אוכל לא כשר, קהל צמחוני הנאלץ לאכול מאכלי בשר, קהל הרגיש ללקטוז הנאלץ לאכול מאכלי חלב וקהל הרגיש לחיטה הנאלץ לאכול מאפים. לפיכך, תמיד כדאי לברר, מהו ההרכב של קהל המוזמנים באירוע, ובמידה וקיים רוב של מוזמנים בעלי העדפות קולינאריות מסוימות, מומלץ לבנות את תפריט האירוע של חברת קייטרינג, בהתאם לצרכיו.

חשוב לזכור כי ניתן להרכיב ולבנות מספר רחב של תפריטים באמצעות חברת קייטרינג, כדוגמת הבאים:

  • תפריט חלבי - הנשען על טהרת מוצרי החלב, כדוגמת: מיני קישים, פסטות חלביות, סלטים, מאפים ועוד.

בכדי לבחור את התפריט הנכון והמתאים ביותר לקהל המוזמנים ולטעמכם האישי, מומלץ לערוך פגישה מקדימה עם מספר חברות קייטרינג, לקבל הצעות מחיר והצעות לבניית תפריט ולקבוע פגישת טעימות בנוכחותם של הוריכם וכך לבחור את התפריט המתאים. בכדי לוודא את איכות המאכלים, שיוגשו באירוע על ידי חברת קייטרינג, כדאי לוודא כי איכות חומרי הגלם בהם משתמשת החברה באירוע קייטרינג הינו טרי ואיכותי.

לבסוף, כדאי לבקש מחברת קייטרינג לאירועים, הצעת מחיר ההולמת את תקציבכם ואת הרכב התפריט הנבחר ובמידה וכך, תוכלו לסגור תאריך ולחתום על חוזה עם חברת קייטרינג.

חשוב מאוד כי החוזה יכלול את כל הפרטים עליהם סיכמתם עם חברת קייטרינג, לרבות: מועד האירוע, עלות האירוע, מספר המלצרים באירוע, מספר השפים באירוע, שמות הספקים, על איזה ציוד אמונה חברת קייטרינג, שירותי קייטרינג ועוד.

לסיכומו של עניין, בחרו בחברת קייטרינג, השמה דגש על איכות האוכל, על רמת השירות ועל החוויה הקולינארית.

שתף תוכן זה עם חבריך!