הנך נמצא כאן:

אטרקציות לאירועים

עוד על אטרקציות לאירועים:

- אטרקציות לבר מצווה
- אירועי קייטרינג
- בר אקטיבי
- זיקוקים
- מתנפחים
- נרות לאירועים
- הרצאות

בין אם אתם עורכים מפגש מצומצם למשפחה ולחברים הקרובים בלבד, ובין אם אתם עורכים מסיבת חצר ענקית לכל החברים, תמיד בשלב מוקדם מתעוררת השאלה - איזה אטרקציות שווה להביא לאירוע? עולם האטרקציות לאירועים הינו רחב ומגוון, ועשוי להתאים למגוון גילאים ומגוון נושאים. במאמר זה נסקור בקצרה את עולם האטרקציות ונחלק אותו למספר סוגים עיקריים.

אז מה חוגגים?

השאלה הראשונה אותה עליכם לשאול היא – מה אופי החגיגה, או מה נושא האירוע? במילים אחרות עליכם לדייק את השאלה משאלה כללית, לשאלה: "איזה אטרקציות שווה להביא לאירוע שלי?". לכל אירוע יש אופי מיוחד משלו, וממילא האטרקציות המומלצות משתנות בהתאם. ישנם אירועים בהם האטרקציה יוצרת גיבוש וחוויה ועל כן עליה להיות קלילה ובידורית, ואילו אירועים אחרים דורשים כובד ראש ורצינות, בהם תוכן האטרקציה והערך שלה מקבלים משקל גדול יותר, וסוג האטרקציה צריך להיות בהתאם. להלן נפרוס בקצרה מגוון אירועים ונזכיר על קצה המזלג דוגמאות לאטרקציות מומלצות.

אטרקציות לחתונה

חתונה הינה אירוע בעל קהל גדול ומגוון – הן מבחינת גילאים והן מבחינת אופי האורחים. על כן, כדאי לחפש אטרקציה שעשויה להתאים למגוון אנשים כמו הופעת זמר, או אומן חושים. בנוסף, בשלב הריקודים ניתן ורצוי לשלב אטרקציות בסגנון בובות רוקדות, מכונות עשן או דוכני ריענון המתאימים ככפפה ליד לשלב זה של האירוע.

אטרקציות לבר מצווה

בחגיגות בר המצווה הקהל הינו מדויק יותר מבחינת גיל, ועל כן מומלץ להביא אטרקציה המתאימה במיוחד לנוער. מסיבת בר המצווה הינה ארוכה באופן יחסי, ועל כן ניתן בהחלט להביא אטרקציות הדורשות זמן רב כגון מתנפחי מים או הקמת עמדה לאומגה ביתית. כמו כן, ניתן להביא עמדות של משחקי מחשב, כדורגל שולחן, הוקי אוויר וסנוקר.

אטרקציות לאירוע משפחתי

אירועים משפחתיים דורשים אטרקציות חווייתיות ומגבשות, והן צריכות להתאים לטווח גילאים רחב. בין האטרקציות המתאימות לאירועים אלה ניתן למשל למנות: עריכת חידון נושא פרסים או הזמנת סדנה ביתית לבישול או ליצירה. בנוסף, ישנם גופים המארגנים משחקים חווייתיים בסגנון "המירוץ למיליון" המתאימים לכל המשפחה.

אטרקציות לימי כיף לעובדים

בשנים האחרונות יותר ויותר מקומות עבודה מארגנים ימי כיף מתוך הבנה שגיבוש העובדים משפיע בצורה ישירה על איכות העבודה והתפוקה. מנהלים רבים מזמינים אטרקציות בסגנון ODT או משחקי גיבוש עבור עובדיהם, ופעמים רבות הן משולבות בתוך ימי עיון מקצועיים של החברה המעסיקה. אטרקציות המותאמות למקומות עבודה יכללו בתוכן, על פי רוב, ערך מוסף מקצועי, בהתאם לסוג המקצוע ובהתאם לבקשת החברה.

סיכום

השתדלנו לתת טעימה קטנה מתוך המגוון העצום שיש לשוק האטרקציות להציע. כאשר אתם שואלים את עצמכם איזה אטרקציות שווה להביא לאירוע, נסו להגדיר את אופי האירוע אותו אתם מציינים, והגדירו באופן כללי את התקציב העומד לרשותכם. עם הנתונים הללו מומלץ לפנות לאיש מקצוע לייעוץ, אשר יכוון וידריך אתכם לעבר האטרקציה המושלמת שלכם.

 

שתף תוכן זה עם חבריך!