הנך נמצא כאן:
»

תקליטנים

עוד על תקליטנים:

- תקליטנים במרכז
- תקליטנים בצפון
- תקליטנים בדרום
- תקליטנים בשרון
- תקליטנים בשפלה
- תקליטנים בירושלים

חתונה בלי תקליטנים היא לא חתונה!! אם ברצונכם לשמח את האורחים, להגביר את הקצב ולהבטיח לעצמכם אירוע משמח במיוחד, אנו ממליצים לכם לא לוותר ולבחור תקליטנים מנצחים לחתונה הבאה שלכם.

אם אינכם מתמצאים בתחום עסקי המוסיקה לאירועים, במדריך הבא תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם כדי לבחור תקליטנים מתאימים לאירועים.

אילו סוגים של תקליטנים יש?

אם הנכם זוג המתעתד להתחתן בתקופה הקרובה, או אם הנכם הורים גאים הממתינים לחגיגות בר המצווה של בנכם, וודאי חשבתם על המשימה הקשה העומדת בפניכם הכרוכה בבחירת תקליטן לאירוע. ובכן, במיוחד למענכם איגדנו את הכללים הבאים אשר ינחו אתכם לאורך התהליך ויסייעו לכם לאתר תקליטנים איכותיים לאירוע שלכם.

 • בחירת תקליטנים - למען בחירת תקליטן לחתונה מבין ים של תקליטנים אנו ממליצים לכם לבחון את התקליטן הנבחר בהתאם לקריטריונים כגון: וותק, ניסיון, התמחות, סגנונות מוזיקה וכמובן המלצות.

  • *פגישה ראשונה עם תקליטן – במידה ואיתרתם מספר תקליטנים בהם אתם מעוניינים, אנו ממליצים לכם לקבוע פגישה עם מספר תקליטנים בכדי להתרשם באופן אישי מהצעת המחיר של כל אחד מהם ובהתאם לכימיה ולהתרשמותכם מהתקליטן תוכלו לקבוע עימו פגישה באירוע על מנת להתרשם ממנו באופן סופי.
  • *מבחן האמת – מבחן האמת הוא המבחן הקובע, לכן במידה ותאהבו את סט המוזיקה המתנגן בידי תקליטנים באירועים חיים, תוכלו לדעת כי הבחירה שלכם היא הנכונה, המקצועית והמתאימה ביותר.
  • *סגירת חוזה – לאחר צליחת מבחן האמת, אנו ממליצים לכם לסגור את העסקה באמצעות עריכת חוזה תקליטנים. בחוזה יופיעו כל הקריטריונים עליהם סיכמתם בעל פה עם התקליטן, לרבות: המחיר עליו סיכמתם, סוג המוסיקה בה אתם חפצים, שירים ספציפיים שתרצו, שיהיו במהלך האירוע, מועד האירוע ומספר השעות בהם יתקלט התקליטן.

מהי עלות ההשכרה של שירותי מוסיקה לאירועים?

עלות ההשכרה של תקליטנים לאירועים עשויה להשתנות מאירוע לאירוע, כאשר הפרמטרים העיקריים העשויים להשפיע על המחיר הם הבאים:

 • מועד החתונה - נתונים כגון: יום החתונה (ראשון או חמישי), החודש בו תיערך החתונה (חודשי החורף או חודשי הקיץ) פרמטרים אלו עשויים להשפיע על מחיר ההשכרה של שירותי תקליטנים, מפאת העובדה כי ישנם מועדים וחודשים מבוקשים יותר בקרב זוגות דבר המשפיע על עקומת המחירים.

  • *סוג האירוע – עוד פרמטר שעשוי להשפיע על מחיר השכרת שירותיו של תקליטן הוא סוג האירוע. תקליטן המתקלט בבר מצווה לא ידרוש את אותו סכום לתיקלוט בחתונה או לתיקלוט במסיבה, לכן עליכם לקחת נתון זה בחשבון.
  • *מיקום האירוע – ככל שתערכו את שמחתכם במקומות מרוחקים ונידחים יותר מהמרכז, כך תיאלצו לשלם יותר בעבור השכרת תקליטנים לאירועים.

באופן כללי מחירי תקליטנים עשויים לנוע בטווח המחירים הבא:

השכרה של תקליטנים לאירועים מסוג בר מצווה או בת מצווה נעה בין 1,500 ₪ ל – 3,000 ₪ והשכרת תקליטנים לחתונה נעה בין 3,000 ₪ ל – 5,000 ש"ח.

לסיכומו של דבר אנו ממליצים לכם להשכיר תקליטנים בעלי רקורד מרשים וניסיון של שנים בתחום ולהבטיח לעצמכם אירוע של פעם בחיים.

שתף תוכן זה עם חבריך!