הנך נמצא כאן:
»
»

מתנפחים

עוד על אטרקציות לאירוע:

- נרות לאירועים
- בר אקטיבי
- זיקוקים
- מתנפחים
- אטרקציות לבר מצווה
- אירועי קייטרינג
- הרצאות

כל הורה מעוניין לערוך לילדו יום הולדת חלומי עם הרבה מתקנים מתנפחים ושעשועים מיוחדים, היום החלום הפך למציאות וניתן למצוא חברות רבות המספקות מתקנים מתנפחים להשכרה. כמו כן,

נין לראות כי חברות רבות מנצלות את פלטפורמת המתנפחים למטרות של פרסום, קידום מכירות והשקות של מוצרים חדשים.

החוויה האתגרית והשעשוע יוצרים מעין הפנינג צוהל המתאים לילדים, בני נוער ומבוגרים גם יחד.

במאמר הבא, נסביר כיצד יש לבחור את חברת המתנפחים המתאימה לאירוע שלכם.

אילו סוגי מתנפחים יש?

באופן כללי, ישנם חמישה סוגים של מתקנים מתנפחים והם הבאים:

  • מתנפחים יבשים: אלו הם מתקני שעשוע אשר אינם משלבים אלמנט של מים, כמו למשל: טירה קפיצית, מגלשות, מבוך אתגרי, זירות אגרוף, ג'מבורי, אתגרון ועוד.
  • מתנפחים לבריכה: אלו הם מתקנים שעשוע המשלבים אלמנט של מים כדוגמת: מגלשות קצף, כדורים צפים, קיאקים, סירות פדאל, מגלשות מים, גשר ועוד.
  • מתנפחים לפרסום וקידום מכירות: חברות המשיקות מותג חדש או מוצר חדש יכולות להשתמש במתנפחים לטובת קידום מטרות פרסומיות באמצעות מתקנים כדוגמת: חליפות מתנפחות, מתנפחי ענק, מתנפחים לכלי רכב, מתנפחי חוצות, אוהלים, מתקנים לנקודות מכירה ועוד.
  • מתנפחים מיוחדים: אלו הם מתקנים מיוחדים, אשר נועדו למטרות של עיצוב וקישוט חללים לאירועים, כדוגמת: בובות רוקדות, מסכים להקרנות וידאו, עיצוב אירועים וחללים, מתנפחי תאורה ועוד.
  • מתנפחים להפעלות: אלו הם מתקנים המיועדים להפעלות של ילדים, נוער ומבוגרים כגון: מתנפחים לימי הולדת, להפנינג, לימי עצמאות, לבר מצווה ועוד.

למי זה מתאים?

המתקנים המתנפחים עשויים להתאים לכל הגילאים, כך למשל תוכלו למצוא מתקנים מתנפחים לילדים, לבני נוער וכן מתקנים המתאימים גם למבוגרים.

כל מתנפח הינו בדרגת קושי אחרת, המותאמת לטווח הגילאים של המשתמשים. כך למשל מתקנים כדוגמת: מיני סלייד, אתגרון וג'מבורי מתאימים לבני הגיל הרך בעוד טירת קפיצות וזירות אגרוף מתאימים יותר לנוער ולמבוגרים. לפיכך, חשוב מאוד לבחור במתקנים ההולמים את גיל משתתפי האירוע.

לאילו אירועים כדאי להזמין מתקנים מתנפחים?

באופן כללי, המתקנים המתנפחים מתאימים לכל אירוע או חגיגה, כגון: מתנפחים לימי הולדת, להפנינג ולימי עצמאות, לחגיגות בר מצווה וכן לימי כיף לעובדים ולהשקות מוצר.

איך לבחור את חברת המתנפחים המתאימה?

בכדי למצוא חברת הפקות מקצועית ואמינה, אנו ממליצים לכם תחילה לשאול מכרים וחברים קרובים אודות חברת הפקות עימה עבדו בעבר, אשר סיפקה להם מתנפחים במחירים הוגנים ושירות אדיב. לאחר שקיבצתם רשימה של חברות הפקה המשכירות מתנפחים לאירועים, אנו ממליצים לכם לעשות סקר שוק ולבחון איזו חברה יכולה להציע לכם את המחיר האטרקטיבי ביותר תמורת מגוון של מתנפחים מקצועיים, זאת תוך קבלת הוראות בטיחות מדויקות והסבר מלא על כל מתקן ומתקן, רמת הקושי שלו ולאילו גילאים הוא מתאים. לאחר שביצעתם סקר שוק ומצאתם את חברת המתנפחים המתאימה לכם, אנו ממליצים לכם לסכם במעין חוזה שבעל פה אילו מתקנים ברצונכם להשכיר, לציין את התאריך והשעה המדויקת של האירוע וכן הדרכה קצרה על ניפוח והפעלת כל מתקן ומתקן.

לסיכום, אם ברצונכם לערוך חגיגה ייחודית לילדכם, אנו ממליצים לכם להשכיר מתקנים מתנפחים לאירוע.

שתף תוכן זה עם חבריך!