הנך נמצא כאן:

יום כיף לעובדים

תוכן [ הסתר ]

אתם, הטיפוסים הנורמלים, ששורפים את רוב שעות היום במשרד. מבינים את ההרגשה הזאת של העייפות מהעבודה, הרצון הבלתי נשלט להפסקה והשאיפה לשכוח מכל הפרויקטים והמשימות שנתנו עלינו ליום אחד של מנוחה.

טיפים מרכזיים ליום כיף מוצלח

יום כיף עבורנו זה לא רק העובדה שאנחנו לא נעבוד באותו יום, הרי אם אנחנו נקבל יום חופשה בבית, נטפל בלא מעט פרויקטים ומשימות שאנו חייבים לעשות, בין אם ההורים שמבקשים מעט זמן איכות איתנו, בין אם זה קניות לבית שאנחנו משתמעממים איתם כבר תקופה או אפילו סתם ללכת לדודים להגיד שלום. יום כיף מבחינתנו זה משהו שונה. חוויה שונה. יום של הווי עם החברה מהמשרד שאנחנו עובדים ופוגשים כל יום רק בתחושה יותר מצחיקה ונעימה, כשאנחנו בחופשה ולא תחת הלחץ האין סופי של העבודה. יום כיף מוצלח הוא פועל יוצא של שלוש פעולות חיוניות שחייבים לבצע עוד בשלב התכנון. זאת בכדי שהיום יהיה באמת כמו שצריך ויהיה טיול מהנה וחוויתי ולא סתם יום של יציאה מהעבודה לאיזה טיול לא תורם, ובסופו של יום נחזור הבית ונחשוב על "איזה מאכזב היה היום הזה, יכולנו להישאר בבית". כדי שמצב שכזה לא יקרה אנו צריכים עלינו לדאוג למספר דברים:


  • צריך לרכז את כל ההכנות ליום כיף אצל אדם אחד, כולנו מכירים את המצב שאחד זורק לשני את האחריות ואז ובסופו של דבר, אנחנו שואלים את עצמנו אם זכרנו בכלל להזמין את המיניבוס ל-9 בבוקר.
  • רצוי להתייעץ עם חברות וחברים במקומות עבודה מקבילים, אם הם היו בסוג של יום כיף לעובדים מתישהו, איך הוא היה, את כל המידעים הנחוצים וכמובן, אם יש דברים קריטים שהם זוכרים שצריך לדאוג להם על מנת שהיום כיף יהיה מוצלח יותר.
  • לשאול בגוגל – המלצה שלי, כמעט לגבי כל נושא שיש, הוא לבצע מחקר שוק בנוגע לכל קנייההפעלהטיול וכו' בגוגל. גוגל מביא לנו חוות דעת של אזרחים על חברות הפקות אירועים וכמובן מציג בפנינו את האתרים המומלצים ביותר שמרכזים עבורנו את אותן חוויות שאנחנו מחפשים ואפילו הבהרות שאנחנו רוצים לדעת את התשובה לגביהן.

הנה אנחנו באים

כאשר דאגנו לכל ההמלצות הללו, אנחנו יכולים להתחיל לצאת ליום כיף. תהיו בטוחים שהיום זה יהיה מוצלח גם לכם כעובדים וגם לקודקודים. יום שמאורגן כמו שצריך תמיד משאיר איתו טעם של עוד וחוויות אח"כ מעלים במשרד.

אז קדימה, קיבלתם את כל החיזוקים הרלוונטיים, דברו עם הבוסים, תציעו לו את הרעיון הזה ותתפנקו.

שתף תוכן זה עם חבריך!