הנך נמצא כאן:
»
»

השכרת ציוד לאירועים

עוד על הפקות אירועים:

- השכרת ציוד לאירועים
- הפקת אירועים לילדים
- אירועים בטבע
- הפקת חתונות
- הפקת אירועים פרטיים
- הפקת מסיבות
- הפקת בר מצווה
- קייטרינג
- יום כיף לעובדים

בשנים האחרונות, אנו עדים לגידול בביקוש לחברות השכרת ציוד לאירועים זאת עקב הפופולאריות הגוברת של עריכת אירועים תחת כיפת השמיים. כמו כן, עליית רמת החיים בישראל, הביאה להתפתחות של תרבות בילוי ופנאי איכותית, המלווה בהפקה של אירועים חברתיים פרטיים מסוגננים, איכותיים ויוקרתיים. האווירה הנכונה באירוע נוצרת באמצעות תרגום הקונספט המוביל לידי עיצוב אירועים הנעשה באמצעות ציוד לאירועים. כתוצאה מכך, כיום פועלות חברות רבות המתמחות בתחום השכרת אוהלים לאירועים, עובדה המקשה על הליך בחירת החברה על לקוחות רבים. במדריך הבא, נפרט כיצד יש לבחור את חברת ההשכרה לציוד אירועים.

חברת השכרת ציוד לאירועים היא חברה המתמחה בהשכרה של ציוד לאירועים חברתיים הנערכים בחללים פתוחים בחיק הטבע או בגני אירועים. מדובר בציוד אווירה וציוד פונקציונאלי המסייע ליצור את המסר והקונספט אותו מעוניינים להעביר באירוע (בין שהוא חתונה, בר מצווה, אירוע קד"מ, כנס עסקי ועוד).

מרבית חברות ההשכרה מספקות את ציוד האירועים הבא: ציוד טקסטיל לאירועים (כדוגמת: מפות, מפיות, ראנרים ועוד), כלי אוכל (כגון: סכו"ם, צלחות, כוסות, גביעי יין, קערות, כלי הגשה ועוד), פינות ישיבה אלטרנטיביות (כגון: ספות רביצה, ספות מעוצבות, הדומים, פוטונים, פינות שאנטי ,פינות זולה, פופים, מחצלות, שולחנות קפה, כריות מרבץ, שרפרפים ועוד), ציוד ישיבה (כסאות, כסאות בר ועוד), שולחנות אוכל ובר, ציוד ברים ומזנונים, תאורה לאירועים (גופי תאורה, לפידים, אהילים, נרות, אבוקות ועוד), הצללה, השכרת אוהלים לאירועים (שמשיות, אוהלים ועוד), גופי חימום ואוורור לאירועים ועוד.

פרמטרים לבחירת חברת השכרת ציוד לאירועים

במידה והחלטתם לערוך אירוע קונספט ייחודי בחיק הטבע ועליכם לשכור חברת השכרת ציוד לאירועים, אנו ממליצים לכם לפעול בהתאם לפרמטרים הבאים:

 • טיב השירות - אחד הפרמטרים החשובים ביותר בעת בחירת חברת השכרת ציוד הוא כאמור נושא השירות. חברה שיש לה אמנת שירות ברורה ללקוחותיה, קשובה לרצון לקוחותיה ומספקת שירות אישי ואיכותי היא החברה המתאימה לכם.

  • *ניסיון וותק – אין אמרה יותר נכונה לסיטואציה מאשר האמרה הבאה: "אין חכם כבעל הניסיון", ולכן העדיפו לבחור בחברות בעלות וותק וניסיון של שנים בתחום השכרת הציוד לאירועים כגון: חתונות, בר מצוות, אירועי קד"מ ויחצנות, כנסים ועוד. יש באפשרותכם לשאול את החברה מיהם לקוחותיה המובילים ואגב כך להחליט אם מדובר בחברה מקצועית ומובילה.
  • *איכות ומגוון המוצרים – חברה המציעה תחת קורת גג אחת מגוון רחב של ציוד לאירועים איכותי היא החברה העשויה לספק לכם את כל הציוד החלומי בו אתם מעוניינים ליצירת האווירה הנכונה באירוע.
  • *דייקנות בלוח הזמנים – פרמטר נוסף וחשוב לא פחות הוא עניין העמידה בלוח הזמנים. כאשר מתכננים אירוע עם מוזמנים רבים, עמידה בזמנים היא המפתח להצלחת האירוע. חברת השכרת ציוד שכל האירוע תלוי על כתפיה אשר איננה מצליחה לעמוד בלוח הזמנים שהוכתב לה מראש ולספק את הציוד בזמן, תגרום לכישלון האירוע.
  • *התמחות החברה – חשוב מאוד לברר מהי התמחותה של החברה האם יש ברשותה ציוד מודרני או רגיל, האם החברה מספקת גם שירותי עיצוב לאירועים ועוד.
  • *אזורי פעילות – חשוב מאוד לברר מהם אזורי הפעילות של חברת ההשכרה, שכן במידה ומדובר בחברה המספקת ציוד אך ורק לאזור מרכז הארץ, והאירוע שאתם מתכננים אמור להיערך בצפון הארץ, ייתכן ותתקלו בבעיה חמורה להוציא את החלום מן הכוח אל הפועל.

טיפים לאירוע מנצח

אם ברצונכם להפיק אירוע מנצח עם ציוד לאירועים, הנה מספר טיפים מנצחים אשר יסייעו לכם פלאים במהלך השכרת ציוד לאירועים:

 • תקציב האירוע - קודם כל ולפני הכל, החליטו על תקציב האירוע מראש. תקציב האירוע חייב להיות יחסי ליכולתכם הכספית ולרמת הציוד באירוע.

  • *סוג האירוע – ככל שתדעו יותר פרטים על סוג האירוע כך חברת ההשכרה תוכל לתרגם את הקונספט שלכם על הצד הטוב ביותר. לפיכך, עליכם ליידע את החברה באשר לאופי וסוג האירוע האם מדובר בחתונה גרנדיוזית, כנס בנקאים או שמא אירוע קד"מ ומכירות של מותג אופנה?.
  • *זמן ומקום האירוע – עוד פרט חשוב לחברת הציוד הוא פרטים כגון: זמן ומקום האירוע: האם האירוע יערך בסוף השבוע או תחילת השבוע, האם ייערך בבוקר או בערב, האם
  • *האירוע ייערך בתוך פרדס או במבצר עתיק – הפרטים הללו, עשויים להשפיע על מחיר השכרת הציוד ועל סגנון הציוד הדרוש לאירוע.
  • *עונת האירוע – פרמטר נוסף שיש לייחס לו חשיבות רבה הוא נושא העונה. האם האירוע ייערך בעונת הקיץ החמה או שמא בעונת החורף הקרירה – פרטים אלו עשויים להשפיע בצורה גורפת על סוג הציוד הנדרש (כך למשל בחורף יידרש אוהל אטום למים וגופי חימום ובקיץ יידרשו מאווררים).

לסיכום, אם ברצונכם להפיק אירוע מהסרטים אנו ממליצים לכם להשכיר חברה המספקת שירותי השכרת ציוד לאירועים.

שתף תוכן זה עם חבריך!