הנך נמצא כאן:
»
»

הרמת כוסית

עוד על אירועים עסקיים:

- אירוע השקה
- ימי גיבוש
- אירועי חברה
- הרמת כוסית
- סדנאות בארגונים
- ימי כיף

טקס הרמת כוסית המסורתי, הפך לחלק בלתי נפרד ממרקם החיים העסקיים בארץ ובעולם, כאשר יותר ויותר חברות במשק נוהגות לערוך טקס זה, במסגרת חג ראש השנה וחג הפסח או לציון אירועים חשובים בחברה וימי הולדת של עובדי הארגון.

אם ביוון העתיקה היו נוהגים להשיק את כוסות היין במהלך טקס הרמת הכוסית, משום החשש להרעלה, הרי שהיום השקת הכוסית הינה עניין סמלי שמטרתו לאחד ולגבש בין הנוכחים. חברות רבות במשק, מעוניינות להפוך את הטקס הפשוט של הרמת כוסית לאירוע נוצץ ומושקע ולכן מעדיפות לפנות לחברות הפקת אירועים ותוכן חיצוניות, המסוגלות להעניק נופך ערכי וחווייתי לטקס המסורתי.

במאמר הבא, נסביר כיצד ניתן להפוך את טקס הרמת הכוסית המשעמם לאירוע ייחודי, תועלתני וחווייתי.

הרמת כוסית כהזדמנות

חברות רבות רואות בטקס הרמת הכוסית הזדמנות נפלאה להעביר מסרים מעודדים בקרב עובדי החברה והוקרת תודה על עבודתם הפורייה בתקופה לא פשוטה ומסייע לחדד את תחושת גאוות היחידה בקרב עובדי הארגון.

טקס, המתוכנן בצורה נכונה, מקורית ומעניינת, יש בכוחו ליצור גיבוש בין עובדי החברה ואף לסייע בשינוי תהליכים בחברה.

מהי תרומתו של טקס הרמת הכוסית לחברה?

טקס הרמת הכוסית לחברה המתוכנן בקפידה ומתוך מחשבה, עשוי לתרום רבות לארגון ולעובדיו בכך שהוא מסייע לגיבוש החברתי בארגון, תורם לשיפור האווירה בארגון, תורם לשבירת השגרה הלחוצה ולהתרעננות, מעלה את המחויבות והמוטיבציה של העובדים כלפי הארגון.

טקס הרמת כוסית מושקע ומקורי

אם ברצונכם להפוך את הטקס הבנאלי לחוויה חד פעמית בעלת ערך מוסף, מומלץ ליצור תוכנית אומנותית מושקעת ומקורית, אשר תעניק ערך מוסף לעובדים.

אם ברצונכם להעשיר ולהעמיק את הידע המקצועי והכללי של עובדיכם, תוכלו לשלב הרצאה מקצועית במהלך אירועים לחברות או טקסי הרמת כוסית ולהעניק לעובדיכם חוויה שהיא כולה עניין ודעת.

הזמנת מרצים לאירועי חברה הפכה לטרנד פופולארי בקרב חוגי ההיטק, הפיננסים, התקשורת והעסקים, כאשר כל הרצאה חושפת את עובדי החברה אל עולם שלם של ידע, כגון: הרצאות בנושא העצמה אישית, מיומנויות בעסקים, כלכלה ושוק ההון, מפגש עם סופרים, אינטרנט ותקשורת, אינטליגנציה רגשית, גרפולוגיה, מודיעין עסקי, מצוינות, סיפורי מסע, תזונה ואורח חיים בריא, תדמית אישית, שפת הגוף, תהליך קבלת החלטות ועוד.

ככל שנושא ההרצאה יעניק למשתתפים כלים חדשים לחיים וחומר למחשבה, הם יפיקו הנאה רבה יותר מהמפגש המיוחד ויוקירו תודה על הרמת הכוסית הייחודית זו.

מה נחשב לטקס הרמת כוסית מוצלח?

טקס הרמת כוסית מוצלח הוא אירוע הנתפס כמפתיע, מקורי, ייחודי ופורץ גבולות, העשוי כהלכה ועמד בתקציב שנקבע ומעל לכל מעורר עניין רב בקרב המשתתפים וזוכה לפידבק חיובי והערכה מטעם עובדי החברה.

לסיכום, אם ברצונכם להוקיר תודה לעובדיכם על עמלם הקשה במהלך השנה, תוכלו לתכנן אירוע הרמת כוסית מקורי, מעניין, ייחודי ובלתי נשכח.

שתף תוכן זה עם חבריך!