הנך נמצא כאן:
»
»

בר אקטיבי

עוד על אטרקציות לאירוע:

- נרות לאירועים
- בר אקטיבי
- זיקוקים
- מתנפחים
- אטרקציות לבר מצווה
- אירועי קייטרינג
- הרצאות

כל חתן וכלה מייחלים כי חתונתם תהיה היפה ביותר והשמחה ביותר, לשם כך הם מזמינים שירותי בר אקטיבי, שיבטיחו להם אורחים שמחים, משולהבים ומרקדים.

אם כך מהו סוד הבחירה בחברה המפעילה שירותי בר אקטיבי לאירועים? את התשובה המדויקת לשאלה זו, תוכלו למצוא במאמר הבא.

ההבדל בין בר אקטיבי לבר פאסיבי

אז מה באמת ההבדל בין בר אקטיבי לבר פאסיבי אתם שואלים? ובכן, את התשובה תוכלו למצוא בפסקה שלפניכם.

 • בר אקטיבי - בר אקטיבי לאירועים הוא בר נייד ודינאמי המורכב מצוות של ברמנים מקצועיים, שמטרתם לייצר חוויית אלכוהול אקטיבית ודינאמית באירוע על ידי הגשת משקאות אלכוהוליים תוססים לאורחי האירוע ברחבת הריקודים. כיוון שעיקר הפעילות האלכוהולית נעשית על רחבת הריקודים, חברי צוות הבר האקטיבי מתבקשים להלהיב את הקהל עם אלכוהול תוך כדי ריקודים, כאשר האלכוהול מוגש בצורה ייחודית וססגונית בתוך מבחנות, בתוך מזרקים, בתוך פירות אקזוטיים (כגון: אבטיח, אננס, קוקוס), בתוך צינור ועוד. בדרך כלל צוות הבר האקטיבי מתקשט בתלבושת ססגונית ותוססת האמורה לבדל אותם משאר האורחים.

  • *בר פאסיבי – בר פאסיבי הוא בר נייח לאירועים הממוקם בסמוך לרחבת הריקודים ומורכב מצוות של ברמנים וברמניות מקצועיות המגישים משקאות אלכוהוליים לבקשת האורחים. ההבדל העיקרי הוא כי בבר פאסיבי האורח מגיע בכוחות עצמו לבר בכדי לבקש משקה, בעוד בבר האקטיבי המשקאות מגיעים בצורה אישית יותר עד לאורח, אך אין הוא קובע את סוג המשקה.

כיצד לבחור בר אקטיבי?

כעת, לאחר שהבנו מהם ההבדלים בין הבר האקטיבי לבר הפאסיבי, יש לגשת למשימה הקשה מכל: בחירת חברת שירותי האלכוהול. ומכיוון שכבר עמדנו על נושא חשיבותו של בר האלכוהול הרי לכם רשימת הקריטריונים אשר תסייע לכם במציאת חברה מקצועית ואמינה לשירותי בר.

 • מותגי אלכוהול אורגינלים - הקפידו לבחור בחברה המספקת מותגי אלכוהול מקוריים מתוצרת חוץ ולא חיקויים זולים, הקפידו תמיד על אלכוהול איכותי, אלכוהול זול עלול לחרב את חדוות השתייה במסיבה.

  • *מבחר משקאות אלכוהוליים – הקפידו לבחור בבר אקטיבי המסוגל לספק לכם מבחר רחב של משקאות אלכוהוליים כדוגמת: משקאות אנרגיה, משקאות קלים, אפריטיפים, וודקה, רום, ג'ין, ליקרים, אניס, שנאפס, וויסקי, קפואים, שמפניה, סירופים, בריזרים, בירות, יינות ועוד.
  • *צוות ברמנים מקצועי – בחרו בחברות המפעילות שירותי בר אקטיביים באמצעות צוות של ברמנים וברמניות מקצועיים אשר קיבלו הכשרה מקצועית מתאימה בתחום האלכוהול ממוסדות כגון: "זמן אמיתי", "תדמור", "לימון", "לופט 77", "שואו בר" ועוד.
  • *מחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים – אומנם הבר האקטיבי נחשב למותרות ואין כל חובה להעסיק ברים אקטיביים בחתונה דלת אמצעים, אך במידה והחלטתם להשקיע בשירותי בר אקטיביים, אל תתביישו לבקש הצעת מחיר הוגנת ותנאי תשלום נוחים.
  • *שירות איכותי – הבר האקטיבי האיכותי הוא בר המחזיק בצוות עובדים איכותי, שירותי וסבלני המסוגל להעניק שירות אדיב, מהיר ויעיל לאורחי האירוע והכל בחיוך.
  • *עיצוב הבר – הבר האקטיבי הוא בר ססגוני לכן חשוב להקפיד כי צוות העובדים, כלי ההגשה, הפרזנטציה והבר עצמו יהיו מעוצבים ללא דופי.
  • *ערך מוסף – הערך המוסף של הבר האקטיבי טמון בחוויית האלכוהול, לכן ככל שהבר מיומן יותר ומנוסה יותר בתפעול שירותי בר אקטיבי לחתונה, בר מצווה, בריתה, מסיבות השקה ועוד, כך האירוע שלכם יהיה שמח ומוצלחת יותר.
  • *גיל- כיום ניתן למצוא גם שירותי בר אקטיבי לילדים, המבוסס על משקאות טבעיים וססגוניים ללא אלכוהול, כדוגמת: שייקים על בסיס מיצי פירות וחלב, על בסיס גלידות חלב, סורבטים, שוקולדים, מרשמלו ועוד. כמו כן, אם ברצונכם להפעיל בר בעצמכם, תוכלו למצוא בלוח יד 2 מבחר מגוון של בר אקטיבי למכירה ותוכלו להתחיל לעסוק במקצוע הרווחי והססגוני הזה.

יש הטוענים כי חתונה יכולה ליפול או לקום הכול יחסי לכמות האלכוהול שזרמה באותו הערב. לפיכך, בשנים האחרונות זוגות צעירים רבים לא חוסכים באלכוהול ומקפידים לבחור בבר אקטיבי תוסס ומיומן, שיקפיץ את כל המשתתפים. ובכן, אם הנכם נמצאים בשלב המייגע של האודישנים לבחירת הבר האקטיבי המושלם לחתונתכם, אנו ממליצים לכם לפעול בהתאם להוראות הבאות:

 • תחילה, פנו לחבריכם שזה עתה נישאו ובקשו המלצות על ברים אקטיביים משובחים.
 • שנית, אנו ממליצים לכם לערוך סקר שוק אינטרנט ולברר מהו טווח המחירים ומהי חבילת השירותים המגיעה לכם ובהתאם לכך תוכלו לפתוח בעמדה טובה יותר בעת עריכת משא ומתן על הצעת המחיר של שירותי הבר האקטיבי.
 • שלישית, אנו ממליצים לכם להתאים את סגנון הבר האקטיבי לאופי ולגיל המשתתפים באירוע. לדוגמא, אם מדובר באירוע המיועד לילדים בגילאי בר מצווה, רצוי לספק תפריט אלטרנטיבי ללא אלכוהול המבוסס על מיצים ושייקים, לעומת זאת אם מדובר בחתונה, הרי שכל המרבה באלכוהול הרי זה משובח.

לאילו אירועים נהוג להזמין שירותי בר אקטיביים?

כיום ניתן למצוא שירותי בר אקטיבי לאירועים רבים, כדוגמת הבאים: בר אקטיבי לילדים, בר אקטיבי לחתונה ובר אקטיבי לבר מצווה ולמסיבות. לכל אירוע מתאימים תפריט אלכוהול ומשקאות ייחודי ההולם את אופי המשתתפים באירוע.

אילו שירותים מספקים ברים אקטיביים?

במרבית המקרים, ברים אקטיביים מציעים את סל השירותים הבא: בניית תפריט אלכוהול ללקוח, הקמת עמדת בר מקצועית, צוות של ברמנים מקצועיים, צוות רקדניות, ממתקים אלכוהוליים, מאנצ'יס, שיפודי פירות, סוכריות גומי ועוד.

בניית תפריט אלכוהול מנצח

תפריט אלכוהול סטנדרטי של חברות בר אקטיבי מורכב משלוש רמות אלכוהול עיקריות והן:

 • בר אלכוהול בסיסי - בר הכולל מגוון משקאות וודקה, רום, ג'ין, טקילה, אניס, ברנדי, ליקרים, קוקטיילים, מרגריטות, שייקים מפירות ומאנצ'יס.

  • *בר פרימיום – בר הכולל משקאות אלכוהוליים איכותיים יותר כדוגמת: וויסקי, משקאות אנרגיה, וודקה, אניס, קפואים, ברנדי, טקילה, ג'ין, ליקרים, שייקים מפירות ומאנצ'יס.
  • *בר סופר פרימיום – בר הכולל מגוון משקאות אלכוהוליים מקוריים מתוצרת חוץ, כדוגמת: וודקה, שנאפס, ג'ין, וויסקי, רום, ליקרים, טקילה, אניס, אפרטיף, דג'סטיף, סירופים, שתייה קלה, קפואים, מנצ'ס, שייקים ועוד.

בר אקטיבי מחיר

במרבית המקרים, השכר שירותי בר אקטיביים עולה בממוצע כשלושת אלפים שקלים בעבור בר אלכוהול סטנדרטי. המחיר עשוי כאמור להשתנות בין חברות ההפקה השונות וכמו כן תלוי באיכות תפריט האלכוהול ובמגוון השירותים הנלווים הנבחרים. לפיכך אנו ממליצים לכם לערוך סקר מחירים טרם בחירת בר אקטיבי לשמחתכם.

שתף תוכן זה עם חבריך!