הנך נמצא כאן:

אירועי חברה

תוכן [ הסתר ]

אירועי חברה הפכו בשנים האחרונות להפקת חובה בכל ארגון, חברה, מוסד ועסק ציבורי. מדובר באירוע שהוא תוצאה ישירה של שנות השפע והבועה שמטרתה העיקרית הייתה לעטוף את העובדים, המבלים ימים כלילות במשרדי החברה כשהם נתונים ללחץ מתמיד, בהרבה אהבה באמצעות אירועי חברה חגיגיים ושוברי שגרה. ההשקעה העצומה בקונספט, אולם, קייטרינג, צלם נראתה משתלמת מאוד עבור מנהלי חברה רבים שראו כי אכן להפקת אירועי החברה יש אפקט חיובי על המוטיבציה והגיבוש החברתי של עובדי החברה. כך למעשה התפשטה התופעה והפכה לאחד מהפקות המאסט של כל חברה או מוסד בישראל.

הסוד הוא בקונספט

כשחושבים על תחום ההפקה, חשוב לזכור כי אירועי חברה מוצלחים מתחילים תמיד בקונספט מקורי ומנצח. אירוע אשר יתוכנן בקפידה ובמקצועיות אך לא ייצמד לקונספט ברור, יאבד מערכו החווייתי ועתיד להיכשל. לפיכך, אנו ממליצים לכם להתחיל את תכנון האירוע בגיבוש של קונספט קריאטיבי ומקורי במיוחד כגון: ערב לאס ווגאס, ערב הוליווד, ערב קולינארי, ערב מן האגדות, ערב שאנטי ועוד. אם כן, לאחר שהפנמנו את הצורך בקונספט מוביל ומוצלח, כעת נעבור לפרמטר הבא הנחוץ להצלחת האירוע והוא: ארגון ותכנון.

תכנון וארגון מקצועי

מסיבת השקה מוצלחת תלויה כמעט לחלוטין ביכולת הארגון והתכנון של האירוע. תכנון מקצועי של האירוע החברתי כולל התקשרות עם כל ספקי האירוע: החל מהקייטרינג וכלה במיצגים המעופפים, הדי.ג'י, התאורה ועוד, תיאום לוח הזמנים, מציאת הלוקיישן, הפקת ההזמנות לאירוע וניהול האירוע בפועל ודאגה לכך שהכל יתקתק.

בחירת הלוקיישן

עוד פרמטר מכריע בהצלחת אירועי החברה הוא הלוקיישן. בחירה נכונה של לוקיישן יפה, מפתיע ומזמין, עשויה לייצר את האווירה הרצויה באירוע ולגרום להצלחתו. בכדי לבחור לוקיישן מתאים לביצוע אירועי חברה אנו ממליצים לחבר בין הקונספט שברצונכם להעביר ובין המקום. כך למשל, אם הקונספט של האירוע הוא רוחני אז נרצה לבחור לוקיישן מתאים כגון: יער, חוף הים ועוד.

הכול מתחיל ונגמר בתקציב

אספקט נוסף וחשוב בהפקת אירועי החברה הוא התקציב. קטן או גדול, זה לא באמת משנה העיקר להפיק את המיטב מהמרב. נסו ליצור סדרי עדיפויות באשר לתכנון האירוע ונסו לחשוב היכן תוכלו לקצץ והיכן ראוי לפזר. כי אחרי הכול, מה שחשוב באמת הוא הניסיון לקרב ולגבש את עובדי החברה ולהפיג את שגרת היום יום הלחוצה. לכן ברגע שתשיגו זאת, כל השאר בטל בשישים.

אוכל ואטראקציות

אירועי חברה מוצלחים הם אירועים מפתיעים, יוצאי דופן וחד פעמיים. הדרך להפתיע במסיבות השקה ואירועי חברה היא באמצעות אוכל טוב ואטראקציות משובחות. לכן נסו לחפש קייטרינג איכותי ויצירתי, מופעים ייחודיים, הפעלות מעניינות ועוד.

שתף תוכן זה עם חבריך!