הנך נמצא כאן:

אירועים בטבע

עוד על הפקות אירועים:

- תכנון אירוע בטבע בהתאם למזג האוויר
תוכן [ הסתר ]

החיים שלנו מנוקדים בלא מעט אירועים. אחרי הלידה אנחנו עוברים ברית או בריתה, בהמשך יש לנו בר/בת מצווה, בגיל 18 מסיבת גיוס ואחר כך מסיבת שחרור. האירוע הגדול מכולם הוא, כמובן, החתונה. כיום רבים מהאירועים האלה נראים דומים מאוד אחד לשני, שלא לדבר על כך שנדמה שכולם בוחרים את אותן הבחירות בדיוק. אולם ניתן לעשות דברים אחרת: אנחנו ממליצים על אירועים בטבע.

אולי תעשה משהו שונה?

אין כל פסול בלעשות אירוע באולם אירועים או בגן אירועים. יש לכך אפילו יתרונות רבים – אין סימני שאלה סביב מזג האוויר, התשתית והיסודות של האירוע כבר מונחים וסביר להניח שהאירוע יסתיים ללא תקלות. אבל אולם אירועים לא מתאים לכל אחד. אם אתם רוצים לעשות דברים אחרת, אם אתם מעוניינים שהאירוע שלכם ירגיש 'שונה', שאנשים יזכרו אותו הרבה זמן לאחר שייגמר, שהוא יהיה ייחודי ומקורי – בהחלט ייתכן שכדאי לכם ליצור קשר עם חברה שעוסקת בתחום זה.

מה הופך אירועים בטבע למיוחדים?

באירועים שנערכים בטבע יש אווירה מיוחדת. שוו בנפשכם שהמוזמנים לחתונה שלכם חונים את המכונית וצועדים לכיוונה של מערה מהממת, כשמכל צד מאירים זרקורים צבעוניים. השולחנות ממוקמים על הקרקע, בין הקירות העתיקים.

עם אירועים בטבע התפאורה איננה מלאכותית, אלא עושה שימוש מרבי במה שהטבע יצר. הפקות אירועים בטבע יכולות גם להתקיים בפרדסים, על חוף הים, בחורשות וביערות. רוב האירועים שמתקיימים בטבע הם חתונות, שכן הפאר וההדר שבאירועים אלה מתאים במיוחד ליום הגדול ביותר בחייהם של שני אנשים שהחליטו להיקשר בברית הנישואים.

רוב האנשים מעדיפים לקיים אירועים שאינם חתונה במקומות יותר סולידיים וצנועים יותר, גם כי מספר המוזמנים קטן יותר, גם כי לא כולם מעוניינים להשקיע באירועים כאלו סכומים גדולים, וגם כי האווירה בטבע לא תמיד תתאים.

איך מארגנים את האירוע?

אוקי, אז השתכנעתם. מה עכשיו? אפשר ליצור קשר עם חברה שמתמחה בתחום או עם רשות הטבע והגנים. הכל תלוי בסדרי העדיפויות שלכם. חברה שמציעה הפקת אירועים בטבע מביאה עמה ניסיון נרחב בתחום, היא יודעת מה הולך, מה כדאי, מה מוצלח, מה צריך לעשות, על מה לוותר, ומה לא רעיון כל כך טוב.

חברת הפקת אירועים נותנת מענה לוגיסטי לכל אחד מהסוגים של אירועים בטבע, כולל בניית תשתיות, בניית במות וארגונן, אספקת ציוד וריהוט, עיצוב ועוד. לכל בעיה שצצה – ובתכנון חתונה תמיד צצות בעיות – יש מי שדואג. ובדרך כלל, לחברות הללו תהיה הרבה יותר יכולת תמרון ואלתור מכל גוף אחר.

הפקות אירועים במו ידיך

אם אתם מסוג האנשים שאוהבים לארגן הכל מאפס או אם תקציב החתונה שלכם לא מאפשר לכם לשכור את שירותיה של חברה שמפיקה אירועים בטבע – גם זה אפשרי. רצוי להתייעץ קודם לכן עם אנשים שכבר ערכו אירוע בטבע, וגם לבדוק בפורומים רלוונטיים. ישנם הרבה פרטים קטנים שאסור לפספס.

לרשות הטבע והגנים ישנה רשימה של אתרים ומקומות אותם היא מאפשרת להשכיר לאירועים פרטיים. ניתן להתקשר אל אנשיה ולברר מה כוללת הרשימה, אילו תאריכים פנויים, מה המחירים ומה תקבלו עם ההזמנה. מעבר לזה אתם ברשות עצמכם - לטוב ולרע. זכרו: יש כמה דרכים להפיק אירועים מוצלחים בטבע וכל אחת מהן יכולה להוביל לאירוע בלתי נשכח

שתף תוכן זה עם חבריך!