הנך נמצא כאן:

אירועים בטבע- גלמפינג

כולנו אוהבים נופש. ההתנתקות מהיום-יום, החופשה מהעבודה והלימודים והשהייה הכיפית עם המשפחה או החברים. חובבי הנופש נחלקים ל-2: אלה שאוהבים לינה באוהלים בחיק הטבע, ומי שמכורים ללינה בבית מלון או בצימר מטוקטק לכל הפחות. לאחרונה הגיע לישראל טרנד חדש, שנותן פתרון לשני סוגי האנשים: גלמפינג. לינה באוהלים מפוארים המאובזרים בכל טוב, תחת כיפת השמיים. 

מה זה גלמפינג?

קלמפינג הוא הלחם של המילים גלומורוס וקמפינג. במילים אחרות: אוהל מפואר.

מתחמי קלמפינג מציעים אירוח מיוחד באוהלים באזורים מיוחדים כמו ים, מדבר וחורשות של טבע. האירוח הוא ברמה גבוהה ובכל אוהל יש מזרונים נוחים על גבי מיטות, מזגנים, נקודות חשמל ותנאים נוספים שלא היו מביישים חדר בבית מלון. בסוג האירוח הזה, ניתן להרוויח שני ציפורים במכה אחת: גם את הטבע במלוא הדרו וגם את הנוחות של בית מלון.

גלמפינג - חלוקה לשני סוגים

את מחנות הגלמפינג ניתן לחלק ל-2 סוגים: מחנה קבע ומחנה לפי הזמנה.

  • מחנה גלמפינג קבוע – מחנה גלמפינג קבוע הוא מחנה בנוי, הכולל גם דקים ומבני קבע וניתן למצוא אותו בנקודות אטרקטיביות שונות למי שמעוניין בחופשה שהיא מעכשיו לעכשיו.
  • מחנה גלמפינג לפי הזמנה - מחנה המוקם לפי הזמנה במיקום המועדף עליכם – בחוף הים, במדבר, ביער וכדומה. מחנה לפי הזמנה מתאים לקבוצות קטנות וגדולות. במקרה כזה, מחנה הגלמפינג יהיה שלכם בלבד.

מה מציע הגלמפינג?

  • חיבור יוקרתי ונוח עם הטבע – בהסטת וילון תוכלו לצפות בים הפתוח, בהרי המדבר או בשמיים זרועי הכוכבים, מבלי לסבול מהתופעות השונות והלא נעימות של הטבע כמו עקיצות יתוש, חול בלי סוף או שמש יוקדת בעיניים.
  • חוגים והפעלות בהתאם למיקום – המיקום של הגלמפינג עושה את ההבדל. באזורים האלה תוכלו ליהנות מאטרקציות שפעמים רבות כלולות בחופשה: ספורט ימי אם האוהלים נמצאים בקרבת הים, גלישת חולות או טרקטורונים במדבר, ישיבה סביב המדורה ועוד.
  • מתאים לקבוצות פרטיות, או לאירועים גדולים ומסיבות – את הגלמפינג ניתן לעשות במגוון של קבוצות, החל מחופשה משפחתית או ימי הולדת, דרך אירועי חברה ועד לחתונות בשטח כשהחברים והמשפחה הגרעינית נשארים ללון בשטח.
  • מה כולל הגלמפינג? האוהלים כוללים מיטה, מקרר, מטבחון מאובזר, מיזוג אוויר, חשמל ואינטרנט. במרחב עצמו ישנם מדשאות או מרפסות דק ענקיות, מזנון, שולחנות ופינות ישיבה, תאורה ומקלחות ושירותים בסטנדרט ניקיון גבוה במיוחד שלא ייתן לכם להרגיש שאתם נופשים בשטח.

האם ניתן לקיים גלמפינג גם בחורף?

בהחלט. ניתן לקיים גלמפינג בכל עונות השנה, כשהאוהלים חסינים מפני חדירה של מים ומקובעים היטב באדמה כך שאינם זזים ברוח. באמצעות גנרטור דיזל ניתן להפעיל מיזוג אוויר חם בחורף וקר בקיץ, כך שאירוע מסוג זה יכול להתאים בכל מזג אוויר, לבחירתכם.

שתף תוכן זה עם חבריך!